АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ АСТРАХАН АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ ЖАНЫНДАҒЫ ЖАЛТЫР АУЫЛЫНЫҢ  "АЛТЫН ДӘН "БӨБЕКЖАЙЫ"  МЕМЛЕКЕТТІК КОММУНАЛДЫҚ ҚАЗЫНАЛЫҚ КӘСІПОРЫНЫ
ГОСУДАРСТВЕННОЕ КОММУНАЛЬНОЕ КАЗЕННОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ         "ЯСЛИ-САД "АЛТЫН ДӘН" СЕЛА ЖАЛТЫР ПРИ ОТДЕЛЕ ОБРАЗОВАНИЯ ПО АСТРАХАНСКОМУ РАЙОНУ  УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Білім беру саласы:Шығармашылық Бөлімі: Сурет салу. Ашық сабақ

15.02.2017

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетінің технологиялық картасы

«Сәби» тобы   27.01.2017ж.

Білім беру саласы:Шығармашылық

Бөлімі: Сурет салу.

Тақырыбы:  Тікенекті кірпі.

Мақсаты:  Дөңгеленген пішіндерді және олардан әр жаққа

бағытталған шолақ түзу сызықтарды салу дағдыларын бекіту.

Қолданатын көрнекі құралдар: демонстрациялық материалдар, тиін.

Қажетті құрал – жабдықтар: Түрлі түсті қарындаштар, сурет дәптері.

Сөздік жұмыс:  тікенекті кірпі.

Билингвалді компонент: Тікенек –калючка, кірпі -ежик

                             

Оқу іс-әрекет

кезеңдері

       Педагогтің іс-әрекеті

   Балалардың     

іс- әрекеті

Мотивациялық-

қозғаушылық

 

Амандасу:

Біз кішкентай баламыз

Өсіп үлкен боламыз

Күнге қарай талпынып

Көкке қолды созамыз

 

Өлең жолдарына сәйкес қимыл –қозғалыс жасайды

Ұйымдастырушылық-ізденістік

 

Балалар сендер орманға саяхатқа барғыларың келе ма? Онда орманға саяхатқа

барайық.

Жұмбақ:

Үсті толы ине

Қадамайды түйме

Суретпен жұмыс:

Балалар мынау не?

Түсі қандай?

Үстінде несі бар?

Кірпінің неше аяғы бар?

Кірпі қайда өмір сүреді?

Кірпі немен қоректенеді?

Балалар бізге қонақ келді қараңдаршы.

Кірпі кіреді

Сәлеметсіңдер ме балалар!

Сендер менің кім екенімді білесіңдер ме?

Балалар мен орманда қыдырып жүріп, достарымнан адасып

қалдым.

Достарымды табуға көмектесесіңдер ме?

Қане балалар сен кірпіге достарын табуға

көмектесесіңдер ме?

Балалар қараңдар мен сендерге қалай бояу тәсілін

көрсетемін.

Билингвалді компонент:

Тікенек-калючка, кірпі -ежик

Сергіту сәті:

Слайд көрсету.

Балалар сергіп алсақ онда суретімізді жалғастырайық.

Дайын болған суреттерді тақтаға ілу Кірпіге достарын

көрсету.

Кірпі:

 Балалар сендер

маған достарымды тауып бердіңдер рахмет сендерге енді мен үйіме қайтайын

Сау болыңдар

 

Балалар барып орындарына отырады

 

 

Кірпі

 

Кірпі

Қоңыр

Инесі

Төрт аяғы бар

Орманда

Жәндіктермен

 

 

 

Амандасады

Иә кірпі

 

 

 

 

 

 

Тәрбиешіні мұқият тыңдайды.

 

Сөздерді қайталайды

Тікенек –калючка

Кірпі -ежик

Орындайды

 

Суреттерін тақтаға іледі

 

 

 

 

Кірпімен қоштасады

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рефлекциялық-

түзетушілік

 

Балалар сендер қайда саяхатқа бардыңдар?

Сендер бүгінгі оқу іс әрекетімізде ненің суретін

салдыңдар?

Кірпі қайда өмір сүреді?

Ол немен қоректенеді?

 

Орманға

 

Тікенек кірпінің

 

Орманда

Жәндіктермен

Күтілетін нәтиже:

Біледі: тікенекті кірпі туралы түсінікті.

Игереді: достардың әрқашан бір – біріне көмектесуі қажет екендігі.

Меңгереді:   үзік сызықтарды қосып, қысқа, түзу сызықтарды

сызу

  арқылы кірпіні

салуды.

 

Просмотров: 686

Қосымшалар:



Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст